About Us

Homepage About Us

PACCO SEA & CITY HOTEL

a Located in Antalya, Konyaaltı, Pacco Sea & City Hotel opens its doors with rooms with magnificent sea and nature views. To offer a comfortable accommodation in our hotel, which has been operating since 2020, we have thought of everything you will need.

Located 20 km from Antalya airport and 5 km from the city center, our facility serves with the Bed & Breakfast concept. We have 4 different room types: Deluxe Sea View, Deluxe Side Sea View, Family Room and Deluxe King Suite. By choosing one of the rooms you want, you can take the first step to have an unforgettable holiday experience. We have free WIFI to share your holiday memories and make business and private meetings easily. You can benefit from our 24-hour room service.

Our A'la Carte Restaurant will be pleased to serve you for your special dinners.

Misyonumuz

Misafir istek ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara kaliteli bir hizmetle ulaşan, etik değerlerin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, 4 yıldızlı tesis standartlarında, sürdürülebilir ve misafir memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir işletme olmaktır.

Vizyonumuz

Sektörde adını duyurmuş, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, farklı tasarımına yakışır şekilde sürekli olarak fark yaratan ve değer katan, rakiplerinin örnek aldığı, saygın ve lider bir turizm tesisi olmaktır.

Yönetimin Taahhüdü

Tesisimiz Antalya Konyaaltı Turizm Bölgesi’nde hizmet vermektedir. Misafirlerimize “Otel Yönetimi ve Konaklama Hizmetleri Sunumu” kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerde iç ve dış bağlamlarımızdan ödün vermeyiz. Misafirlerimizin memnuniyeti Yasal otoriteler Değişen rekabet koşulları dış bağlamlarımızı temsil ederken; Teknolojik gelişime ayak uydurmak, Dış Kaynaklı Proseslerimizi özümsemek, “DEĞER”lerimiz “KÜLTÜR”ümüz ise iç bağlamlarımızı oluşturmaktadır. İnsan bizim için en temel “DEĞER”dir. Misafirlerimizin memnuniyeti, huzurlu ve eşsiz bir tatil deneyimlemeleri ne kadar önemliyse; çalışanlarımıza kendilerini mutlu hissettikleri bir çalışma ortamı sağlayabilmek de o kadar önemlidir. Çalışanlarımızı seçerken; din, dil, ırk ayrımı gözetmeyiz. Kazandığımız her başarıya katkı sağlayacak, vizyon sahibi, ekip ruhuna inanan, insani değerlere önem veren, yetenekli, çalışma ahlakına sahip çalışanlarımızı taktir ve teşvik ederiz. Çünkü biliriz ki; “Misafir memnuniyeti, çalışan memnuniyeti varsa mümkündür.” Bağlamlarımızın etkileşimi ile oluşacak “HİZMET KÜLTÜRÜ” ise misafirlerimize vaat ettiğimiz ayrıcalıktır. Tesisimizde tüm bu bağlamlar üzerine inşa edilmiş olan kalite yönetim sistemimizin kurulumu, sürekliliği ve sürekli iyileştirilmesi için yeterli donanımda liderlerimiz atanmıştır. Kaliteyi ölçülebilir hale getirmek ve iç-dış bağlamlar arasında bir köprü oluşturmak adına hedefler belirlenmiş ve temelleri politikalar ile çalışanlara duyurulmuştur. Takip ve uygulamasından sorumlu olduğumuz tüm standartlar, yasal şartlar ve misafir şartları kalite sisteminde dokümante edilmiş, sürekli güncelliği sağlanmaktadır. Kalite sistemi proseslerimizde; “RİSK BAZLI DÜŞÜNMEK” esastır. Her zaman bir sonraki adımı analiz ederek; daha az uygunsuzluk, daha fazla iyileştirme, daha yüksek memnuniyet sağlamaktır.

Pacco Sea & City Hotel Pacco Sea City Hotel Birds

Sign Up for E-Bulletin

© 2020 | PACCO SEA & CITY HOTEL

Bookup

The possibility of 12 installments without maturity in Online Reservations 0 (242) 229 30920 (549) 732 2489