Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

PACCO SEA & CITY HOTEL

Antalya Konyaaltı’da yer alan Pacco Sea&City Hotel, muhteşem deniz ve doğa manzarasına sahip odaları ile kapılarını açıyor. 2020 yılı itibari ile faaliyete geçen otelimizde, konforlu bir konaklama imkanı sunmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi düşündük.

Antalya havalimanına 20 km, şehir merkezine 5 km mesafede bulunan tesisimiz, Oda & Kahvaltı konseptiyle hizmet vermektedir. Deluxe Deniz Manzaralı, Deluxe Yandan Deniz Manzaralı, Aile Odası ve Deluxe King Suite olmak üzere 4 farklı oda tipine sahibiz. Dilediğiniz odalardan birini seçerek, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için ilk adımı atabilirsiniz. Tatil anılarınızı paylaşmak ve iş&özel görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için ücretsiz wi-fi imkanımız bulunmaktadır. 24 saat oda servisinden yararlanabilirsiniz.

Özel akşam yemekleriniz için A’la Carte Restoranımız size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Misyonumuz

Misafir istek ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara kaliteli bir hizmetle ulaşan, etik değerlerin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, 4 yıldızlı tesis standartlarında, sürdürülebilir ve misafir memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir işletme olmaktır.

Vizyonumuz

Sektörde adını duyurmuş, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, farklı tasarımına yakışır şekilde sürekli olarak fark yaratan ve değer katan, rakiplerinin örnek aldığı, saygın ve lider bir turizm tesisi olmaktır.

Yönetimin Taahhüdü

Tesisimiz Antalya Konyaaltı Turizm Bölgesi’nde hizmet vermektedir. Misafirlerimize “Otel Yönetimi ve Konaklama Hizmetleri Sunumu” kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerde iç ve dış bağlamlarımızdan ödün vermeyiz. Misafirlerimizin memnuniyeti Yasal otoriteler Değişen rekabet koşulları dış bağlamlarımızı temsil ederken; Teknolojik gelişime ayak uydurmak, Dış Kaynaklı Proseslerimizi özümsemek, “DEĞER”lerimiz “KÜLTÜR”ümüz ise iç bağlamlarımızı oluşturmaktadır. İnsan bizim için en temel “DEĞER”dir. Misafirlerimizin memnuniyeti, huzurlu ve eşsiz bir tatil deneyimlemeleri ne kadar önemliyse; çalışanlarımıza kendilerini mutlu hissettikleri bir çalışma ortamı sağlayabilmek de o kadar önemlidir. Çalışanlarımızı seçerken; din, dil, ırk ayrımı gözetmeyiz. Kazandığımız her başarıya katkı sağlayacak, vizyon sahibi, ekip ruhuna inanan, insani değerlere önem veren, yetenekli, çalışma ahlakına sahip çalışanlarımızı taktir ve teşvik ederiz. Çünkü biliriz ki; “Misafir memnuniyeti, çalışan memnuniyeti varsa mümkündür.” Bağlamlarımızın etkileşimi ile oluşacak “HİZMET KÜLTÜRÜ” ise misafirlerimize vaat ettiğimiz ayrıcalıktır. Tesisimizde tüm bu bağlamlar üzerine inşa edilmiş olan kalite yönetim sistemimizin kurulumu, sürekliliği ve sürekli iyileştirilmesi için yeterli donanımda liderlerimiz atanmıştır. Kaliteyi ölçülebilir hale getirmek ve iç-dış bağlamlar arasında bir köprü oluşturmak adına hedefler belirlenmiş ve temelleri politikalar ile çalışanlara duyurulmuştur. Takip ve uygulamasından sorumlu olduğumuz tüm standartlar, yasal şartlar ve misafir şartları kalite sisteminde dokümante edilmiş, sürekli güncelliği sağlanmaktadır. Kalite sistemi proseslerimizde; “RİSK BAZLI DÜŞÜNMEK” esastır. Her zaman bir sonraki adımı analiz ederek; daha az uygunsuzluk, daha fazla iyileştirme, daha yüksek memnuniyet sağlamaktır.

Pacco Sea & City Hotel Pacco Sea City Hotel Birds

E-BÜLTENE KAYDOL